Author: l***7
Date:
Review: Cuts really well
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Price: 29.000₫
| Material | Stainless Steel |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Hair Cutting Tools |
| Chiều cao | 16.7 cm |
| Chiều rộng | 5.5 cm |
| Chiều dài | 0.5 cm |
| SKU | sb2305273196614388 |
Author: l***7
Date:
Review: Cuts really well
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: M***h
Date:
Review: Good quality stainless steel hair cutting scissors … good for home use i recommend-it for those who perform beard cutting at home … thanks she in for the fast delivery
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: j***y
Date:
Review: Amazing for the price . Good quality 😊
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: h***b
Date:
Review: v vvvvvvv goood quality
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm